Еве една од причините зошто Google си заслужува епитет на најпосакувана компанија за работа во светот.

Амстердам, Холандија

amsterdam

Даблин, Ирска

dablin

Лондон, Англија

Google-London-Soho-UK-1

Минхен, Германија

minhen

Москва, Русија

moskva

Цирих, Швајцарија

cirih

Сеул, Јужна Кореја

seul

Сиднеј, Австралија

sidnej

Вроцлав, Полска

vroclav polska

Тел Авив, Израел

tel aviv

Џакарта, Индонезија

jakarta2

Куала Лумпур, Малезија

google_public_space

Милано, Италија

google-office-in-Milan-picure-3

Париз, Франција

pariz

email